ÚSPĚCH NAŠICH KERAMIČEK – TOČÍŘSKÁ SOUTĚŽ V BECHYNI 2018

V období listopadu je každoročně pořádána prestižní keramická Točířská soutěž, kterou pořádá SUPŠ Bechyně. Letošní 22. ročník probíhal ve dnech 8. – 9. listopadu. Naši školu reprezentovaly žákyně oboru Design a tvorba keramiky – Lucie Mokrýšková a Barbora Khainová, které připravila a doprovodila jejich učitelka odborného výcviku Mgr. Jana Rosinová.

V hlavní soutěži získala Lucie Mokrýšková třetí místo. Barbora Khainová se umístila jako čtvrtá. Ve vedlejší soutěži „Maxiroura“ byla Barča na třetím místě a Lucka čtvrtá. Tyto výsledky svědčí o vynikající odborné připravenosti žáků naší školy!

Děvčatům gratulujeme k jejich umístění a děkujeme za reprezentaci školy!

Vyslovujeme také uznání pořadatelům soutěže a poděkování za bezchybnou a obětavou přípravu celé akce!

Příspěvek byl publikován 13.11. 2018