ÚSPĚCH NAŠICH KERAMIČEK – TOČÍŘSKÁ SOUTĚŽ V BECHYNI 2017

V měsíci listopadu je každoročně pořádána prestižní keramická Točířská soutěž, kterou pořádá SUPŠ Bechyně. Letošní 21. ročník probíhal ve dnech 9. – 10. listopadu. Naši školu reprezentovaly žákyně oboru Design a tvorba keramiky – Radka Kubičíková a Bára Brázdilová, které připravila a doprovodila jejich učitelka odborného výcviku Mgr. Jana Rosinová.
V hlavní soutěži zvítězila Radka Kubičíková a Bára Brázdilová obsadila třetí místo – zde. Ve vedlejší soutěži „Jeden jako druhý“ byla Radky na tředím místě a Bára na pátém pořadí – zde. Tyto výsledky svědčí o vynikající odborné připravenosti žáků naší školy!
Děvčatům gratulujeme k jejich umístění a děkujeme za reprezentaci školy!
Vyslovujeme také uznání pořadatelům soutěže a poděkování za bezchybnou a obětavou přípravu celé akce!

 

Příspěvek byl publikován 13.11. 2017