Gastro rozjelo nový školní rok na plno!
Žákyně 2. ročníku oboru číšník/servírka objevovaly během měsíce září, krásy složité obsluhy. Vyzkoušely si míchání salátů, nabídku a servis předkrmů, otevírání bílého i šumivého vína před zraky hostů a osvěžily se míchaným nápojem „Tom Collins“. Nechybělo flambování tradičních francouzských palačinek „crêpes suzette“, známých jako Zuzančiny palačinky ani dranžírování pstruha na másle. Dozvěděly se kouzlo dekantování červeného …