Best in English

Listopadové soutěže v anglickém jazyce, kterou organizuje agentura Czech-us spolu s International Language Academy of Canada, se zúčastnilo 31 žáků naší školy. Soutěžili za velké konkurence s více než 24 000 studentů (14 – 20 let) z Evropy i mimoevropských zemí. Na nejvyšší místa s lákavými cenami naši studenti bohužel nedosáhli, přesto výsledky některých jsou vynikající. S výsledky soutěže byli seznámeni v polovině ledna, kdy si mohli vytisknout certifikáty se svou účastí v soutěži i získaným počtem bodů.
Nejlépe si vedl Vít Zbranek ze 3.K (104,5 bodů ze 126), Blanka Balážová ze 3.K (101,5 b.) a Karla Rincon Obdržálková ze 3.U (98 b.).
Věříme, že v příštím roce naši žáci využijí své zkušenosti v této mezinárodní soutěži a zabojují o místa třeba v první stovce.
Děkujeme všem účastníkům za jejich snahu i nadšení, se kterým se do soutěže zapojili!

Příspěvek byl publikován 6.2. 2024