Netradiční DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ a další MOŽNOSTI KONZULTACÍ

Vzhledem k epidemiologické situaci proběhl náš první letošní Den otevřených dveří, který se konal dne 16. října jiným způsobem, a to prostřednictvím ONLINE SCHŮZEK.

Ano bylo to jiné, ale bylo to super!!!

Budoucí uchazeči si k nám cestu našli a hovory prostřednictvím schůzek Teams byly v některých případech až téměř hodinové.
Zájemci o studium se na ně skvěle připravili a byli jsme příjemně překvapeni. Naše webové stránky měli nastudované do detailů, jejich dotazy byly konkrétní a alespoň tímto způsobem jsme s nimi mohli strávit nějaký čas a zodpovědět další otázky týkající se studia, možnosti zahraničních stáží, uplatnění po absolvování školy apod.

Další dny otevřených dveří nás čekají až 6. a 7. listopadu, do té doby znovu nabízíme ONLINE KONZULTACE pro jednotlivé obory:
(Nejdříve klikněte na „zde“ za zvoleným oborem, potom „používat Teams v Microsoft Edgi“ nebo v jiném prohlížeči a nakonec „otevřít odkaz“ na dolní liště. Dále „zadejte jméno“ a POTOM UŽ SI MŮŽEME POVÍDAT Pololetní prázdniny - zskrizanov.cz).

Připojit se můžete každou středu od 12 do 14 h, ve čtvrtek od 9 do 10 h a v pátek od 9 do 10 h. Pokud Vám odkaz nefunguje, ozvěte se telefonicky, rádi Vám pomůžeme.
– Management a marketingové komunikace:  zde
– Specialista v oblasti knižní kultury a Specialista informačních procesů:  zde
– Design a zpracování kovů, Design a tvorba keramiky, Design a zpracování dřeva: zde
– Kuchař – číšník, Kuchař – kuchařka, Číšník – servírka: zde


Dále nás můžete kontaktovat:
TELEFONICKY: 577131067, 737673734, 605281288
nebo E-MAILEM: vedeni@sosluhac.cz
Můžeme si rovněž dohodnout online schůzku na termín, který Vám lépe vyhovuje.

Věřím, že další nabízené aktivity pro žáky vycházející ročníků již nebudou narušeny a že např. akce Pospíchej pomalu, Prezentuj a komunikuj s lehkostí a Gastronomie všemi smysly proběhnou tradičně v našich prostorách.

Za celý kolektiv Vás srdečně zdraví

Ing. Jana Šuráňová, ředitelka školy

Příspěvek byl publikován 18.10. 2020