Sportovní kurz 2017

Stejně jako každý rok i letos jsme se my, studenti 3.M, zúčastnili sportovního kurzu v Osvětimanech. Celou dobu na nás dohlíželi náš třídní pan učitel Petr Hrabal a jeho pomocníci, o plné žaludky všem účastníků se starala báječná paní kuchařka.

V pondělí 22. května ráno jsme  vyjeli do RS Ječmínek, kde jsme strávili týden sportováním a procházkami v přírodě.  Po příjezdu a ubytování se jsme vyrazili na krátkou procházku do RS Vlčák, který byl bohužel zavřený. V úterý jsme navštívili zříceninu hradu Cimburk, ve čtvrtek Smraďavku, kde nás navštívilo hejno kačen a stádo koz, toužících po našich řízcích s chlebem. Někteří z nás byli navečer opravdu vyčerpaní, a tak středa byla ve znamení odpočinku a nabírání sil. Stříleli jsme ze vzduchovky, učili jsme se zacházet s buzolou, abychom odpoledne všichni zvládli orientační běh. Někteří byli v cíli během několika desítek minut, jiní to pojali jako hezkou odpolední procházku s buzolou v ruce. Všichni ale  nakonec azimuty překonali.

Každý večer jsme si u táboráku opékali špekáčky, hrálo se na kytaru a zpívali se písničky. Málo komu se v pátek ráno chtělo jet domů.

Děkujeme moc panu učiteli Petru Hrabalovi a jeho pomocníkům za úžasně strávený týden. A dík patří také naší paní kuchařce za perfektní jídla, která připravila.

                                                                                           studenti 3.M

Příspěvek byl publikován 16.6. 2017