Máš na to!
V pátek 19. června se náš tým zúčastnil krajského kola soutěže „MÁŠ NA TO!“, kterou pořádala Policie ČR na Gymnáziu TGM ve Zlíně. Naši školu reprezentovali Anděla Vrátníková ze třídy 3.M, Ferdinand Váňa a Matyáš Martinec ze třídy 3.U. Jako doprovod s námi jel pan učitel Petr Hrabal, který nás po celou dobu podporoval a …