Best in English 2023!

Ve čtvrtek 16.11.2023 si žáci Střední odborné školy Luhačovice nenechali ujít již 11. ročník mezinárodní jazykové online soutěže Best in English! Hlavní cenou je dvoutýdenní pobyt v Kanadě!
Soutěžící měli možnost porovnat si svou úroveň angličtiny s vrstevníky z celého světa. Podle předběžných informací se letos této soutěže zúčastnilo přibližně 24 363 středoškoláků ze 34 zemí (702 středních škol).
Test na úrovni B1 – C1 se skládal z několika částí – gramatiky, porozumění čteného textu a poslechu (audio a videonahrávek). Čtvrteční akce v nové úpravě pro soutěžící SŠ ve věku 14 – 20 let se zúčastnilo 31 žáků všech studijních oborů naší školy, s vysokou účastí odvážných studentů 1. ročníků. Dva žáci naší školy, kteří žijí v bilingvních rodinách, si vyzkoušeli náročnější test, který organizátoři připravili pro tuto kategorii (samozřejmě bez nároku na ceny).
S výsledky soutěže budou soutěžící seznámeni do 30.11.2023.

Děkujeme všem účastníkům za jejich snahu a nadšení, se kterým se do soutěže zapojili.
Držíme palce!

Příspěvek byl publikován 20.11. 2023