Týden s Edisonem

Týden plný angličtiny a nových poznatků z různých koutů světa je za námi a nezbývá než vzpomínat a hodnotit. Opět jsme navázali na nabídku projektu Edison a mohli si tak užívat přítomnosti tří zahraničních studentů v naší škole.

Tentokrát to byl Dhruv z Austrálie, Wanda z Indonésie a Jana z Jordánska, všichni studenti vysokých škol ve věku 18 – 21 let.

Pro naše žáky si připravili prezentace a videa ze svých zemí, a tak už teď všichni víme nejen kde tyto země hledat, ale například také kolik je v Indonésii ostrovů, jaký je rozdíl mezi polskou a indonéskou vlajkou, jaké nebezpečí na nás číhá v Austrálii, kolik Kč stojí přechod přes Harbour Bridge v Sydney, jak slané je Mrtvé moře, čím je zajímavé skalní město Petra, jaké hudební festivaly můžeme navštívit v Jordánsku…..

Ještě jednou děkujeme společnosti AISEC za výuku zábavnou formou a těšíme se na spolupráci  v příštím roce.

Příspěvek byl publikován 14.2. 2020