Olympiáda v anglickém jazyce na naší škole!

V době, kdy sportovní fanoušci na celém světě s napětím sledují Olympijské hry v Soči, na naší škole probíhala v tomto týdnu také olympiáda, v níž však studenti porovnávali své schopnosti a dovednosti v anglickém jazyce.
Letošní soutěže se zúčastnilo 32 žáků z 1. – 3. ročníku, kteří absolvovali nejdříve písemnou část školního kola soutěže (poslech, čtení s porozuměním, gramatické znalosti). Šest z nich s nejlepšími výsledky pak před porotou předvedlo i své komunikativní schopnosti. Za svou statečnost a odvahu si zasloužili ocenění (diplomem) i sladkou odměnu.

4. – 6. místo obsadili Jakub Večeřa (2. M), Lenka Janáčová (2. M) a Pavlína Kutrová (1.  M).

Bronzovou medaili získala Aneta Mahdalíková ze 3. M, stříbrný byl Vojtěch Zela z 1. M a kov nejcennější patří Přemyslu Bistrému z 1. U, který bude koncem února reprezentovat naši školu v okresním kole této soutěže na Gymnáziu a JŠ ve Zlíně!

Gratulujeme a držíme palce!

Příspěvek byl publikován 18.2. 2014